Pasibaigęs. 02-09 05:00
NBA
Kings
123
Pelicans
118
Pasibaigęs. 02-09 16:50
LKL
Žalgiris
111
Šiauliai
81
Pasibaigęs. 02-09 19:00
LKL
Neptūnas
94
Nevėžis-Optibet
107
Pasibaigęs. 02-10 18:30
LKL
Uniclub Casino-Juventus
92
M Basket
72
Pasibaigęs. Vakar 02:00
NBA
Wizards
121
Spurs
131
Pasibaigęs. Vakar 03:30
NBA
Mavericks
128
Kings
129
Pasibaigęs. Vakar 19:45
UEFA Čempionų lyga
Brest
0
PSG
3
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Sporting
0
Borussia
3
Pasibaigęs. Vakar 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
2
Real
3
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Bulls
92
Pistons
132
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Celtic
-
Bayern
-
Rytoj, 02:00
NBA
Wizards
-
Pacers
-
Rytoj, 03:00
NBA
Bulls
-
Pistons
-
Rytoj, 03:00
NBA
Pelicans
-
Kings
-
02-14, 03:00
NBA
Pelicans
-
Kings
-
02-15, 15:30
KMT
Neptūnas
-
Wolves
-
02-15, 19:25
KMT
Žalgiris
-
7bet-Lietkabelis
-
02-18, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Bayern
-
Celtic
-
02-19, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Borussia
-
Sporting
-
02-19, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Brest
-
02-19, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Real
-
Manchester City
-
02-21, 02:30
NBA
Knicks
-
Bulls
-
02-22, 02:00
NBA
Wizards
-
Bucks
-
02-22, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
02-23, 00:00
NBA
Bulls
-
Suns
-
02-24, 01:00
NBA
Magic
-
Wizards
-
02-25, 02:00
NBA
76ers
-
Bulls
-
02-25, 02:00
NBA
Wizards
-
Nets
-
02-25, 05:00
NBA
Kings
-
Hornets
-

Lietuvos rekordą pagerinęs S.Bertašius: „Šiek tiek pikta, kad per svarbiausią mėnesį turėjau tik du aukšto lygio startus“

2021.07.06 11:Jul
Simas Bertašius | Regimanto Tarasevičiaus nuotr.

Simas Bertašius | Regimanto Tarasevičiaus nuotr.

 „Norėjosi energiją nukreipti tinkama linkme“, – šyptelėjo dar vieną Lietuvos rekordą pagerinęs bėgikas Simas Bertašius. Penktadienį sportininkas sulaukė skausmingos žinios – svajonę dalyvauti olimpinėse žaidynėse teks atidėti trejiems metams. Tačiau suvaldyti emocijas ir sutelkti save naujam tikslui pakako savaitgalio.

Pirmadienį Nansi (Prancūzija) vykusiose „World Athletics“ Kontinentinio turo varžybose S.Bertašius 1500 m rungtyje finišavo trečias, distanciją įveikęs per 3 min. 37,75 sek. bei 0,07 sek. pagerinęs sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą. Sportininkas iškovojo 1182 reitingo taškus, kurie bus svarbūs kovojant dėl kelialapio į Judžine (JAV) kitąmet vyksiantį pasaulio lengvosios atletikos čempionatą.

Varžybose triumfavo Boazas Kiprugutas iš Kenijos, nuotolį nubėgęs per 3 min. 36,15 sek.. Antras finišavo Alžyro atstovas Samiras Keddaras, kurio laikas – 3 min. 36,90 sek.

„Tai turbūt vienas greičiausių bėgimų karjeroje, dar prieš startą mačiau, kad laukia puiki kompanija, o „pace maker‘io“ (tempą diktuojančio bėgiko – aut. past.) darbą atliks lenkas Adamas Czerwinskis, atliekantis šias pareigas tiek auksinio turo varžybose, tiek Deimantinėje lygoje. Bėgimo metu bėgau grupės gale, žiūrint retrospektyviai – nelabai protingai. Vis stengiausi ištrūkti iš paskutinės pozicijos, aplenkti varžovus, bet visi bėgo greitai ir glaudžiai, tad mano bandymai lenkti baigdavosi tuo, kad posūkius įveikinėdavau plačiai, pirmo takelio išorinėje dalyje“, – pasakojo S.Bertašius.

Simas Bertašius | Regimanto Tarasevičiaus nuotr.

Simas Bertašius | Regimanto Tarasevičiaus nuotr.

Tai buvo trečias lietuvio startas Kontinentinio turo varžybose šį sezoną. Pirmus du sykius – Graikijoje ir Čekijoje – mūsiškis iškovojo pergales, o distanciją abu kartus įveikė greičiau nei per 3 min. 38 sek. Vis dėlto durų į dar aukštesnio lygio varžybas pirmosios vietos ir Lietuvos rekordas neatvėrė.

„Šiek tiek pikta, kad per svarbiausią mėnesį, birželį, turėjau tik du aukšto lygio startus. Žinoma, suprasčiau, jei tų varžybų nelaimėčiau ir nerodyčiau aukštų rezultatų. Nežinau... Manau, reitingo sistema iškreipia konkurenciją, galbūt vieni vadybininkai turi daugiau galių savo žmones „prastumti“ į aukšto lygio varžybas, nepaisant jų rezultatų, o kiti neturi tokių sugebėjimų ir pažinčių. Pikta, nes žinau, kad jei būčiau turėjęs vieną kitą aukštesnio lygio startą, galbūt būčiau galėjęs įšokti į olimpinį traukinį. Yra kaip yra“, – teigė S.Bertašius.

Atrankos į Tokijo olimpines žaidynes reitinge Juozapo Garalevičaus auklėtinis liko ketvirtas už brūkšnio. Varžydamasis su pagrindiniais konkurentais S.Bertašius šį sezoną nepralaimėjo nė vienam varžovui iškovojusiam teisę dalyvauti žaidynėse.

„Tą pačią dieną, kai sužinojau, jog nepatekau į olimpines žaidynes, norėjosi energiją nukreipti tinkama linkme ir bandyti rodyti aukštus rezultatus varžybose per likusį vasaros sezoną. Norisi pagerinti savo asmeninį rekordą iki tokio rezultato, kuris atvertų daugiau durų, kad kitą sezoną būtų paprasčiau rinkti reitingo taškus“, – sakė S.Bertašius.

Sekmadienį Lietuvos lengvaatletis dalyvaus Sotevilyje (Prancūzija) vyksiančiose Kontinentinio turo varžybose.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJOS „PREMIER“ LYGOS TVARKARAŠTIS
Tvarkaraščiai
Rezultatai

Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis

Tre 02-12 Everton 21 : 30 Liverpool