T.Milašius Lenkijoje žaidė ne daug, E.Gertmonas Rumunijoje paliktas ant suolo kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

Titas Milašius | Organizatorių nuotr.
Penktadienį antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje Titas Milašius žaidė tik nuo 82 minutės, o lietuvio ginamas Sedlicų „Pogon“ klubas išvykoje 0:2 pralaimėjo „Tychy“ klubui.
Rumunijos pirmenybėse Edvinas Gertmonas buvo paliktas ant suolo, o vartininko atstovaujamas Klužo „Universitatea Cluj“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Konstancos „Farul“ klubu.
Italijos „Serie C“ lygoje vartininkas Ovidijus Šiaulys taip pat liko ant suolo, tik jo ekipa „Entella“ namuose 3:1 palaužė „Pontedera“ klubo žaidėjus.
Sporto direktoriaus Karolio Skinkio klubas Keralos „Blasters“ Indijos Super lygoje 1:0 palaužė „Mumbai City“ ekipą, bet net ir po šios pergalės aišku, kad „Blasters“ nekovos dėl trofėjaus, nes nepateks į atkrintamąsias.
-
-
Lietuviai žaidė Anglijoje ir Švedijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai
-
-
-
Lietuviai žaidė Anglijoje ir Švedijoje kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai
-
-
TvarkaraščiaiRezultatai
Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis
Brentford Brighton & Hov… West Ham United Southampton Crystal Palace AFC Bournemouth Everton Manchester City Aston Villa Newcastle United