Paskutinę laisvą vietą „Formulėje 1“ užėmė „Formulės 2“ vicečempionas

Isackas Hadjaras | Scanpix nuotr.
Penktadienį buvo pranešta, kad kitame sezone „Racing Bulls“ komandai „Formulėje 1“ kartu su Yuki Tsunoda atstovaus 20-metis prancūzas Isackas Hadjaras. Jis užėmė paskutinę laisvą vietą kito sezono „Formulėje 1“.
I.Hadjaras „Racing Bulls“ ekipoje užims Liamo Lawsono vietą. Pastarasis po Sergio Perezo atleidimo buvo perkeltas į pagrindinę „Red Bull“ komandą.
Liam’s left the door Hadjar for Isack 🤝#F1 #VCARB #IsackHadjar pic.twitter.com/1wMMSvM2mz
— Visa Cash App RB F1 Team (@visacashapprb) December 20, 2024
„Tai didžiulis įvykis ne tik man, bet ir mano šeimai bei visiems žmonėms, kurie manimi tikėjo. Nekantrauju pradėti lenktyniauti „Formulėje 1“. Visas tas kelias, kurį pradėjau dar vaikystėje, mane vedė link šio momento. Tai – svajonės išsipildymas. Jaučiuosi taip, tarsi žengčiau į naują visatą. Dabar vairuosiu kur kas greitesnį bolidą ir lenktyniausiu su geriausiais pasaulio pilotais. Žinau, kad turėsiu daug ką išmokti, bet nekantrauju imtis šio iššūkio. Yuki man visada buvo vienas iš sektinų pavyzdžių „Formulėje 1“. Bus didelė garbė lenktyniauti vienoje komandoje kartu su juo. Tikiuosi iš jo daug ko išmokti“, - kalbėjo I.Hadjaras.
Dar 2024 m. sezone I.Hadjaras buvo paskirtas „Red Bull“ ir „RB“ pilotų-bandytoju. „Red Bull“ bolidą jis galėjo išmėginti dvejose treniruotėse.
Du pastaruosius sezonus prancūzas lenktyniavo „Formulėje 2“. Jei pernai jis tebuvo 14-as, tai šiemet iki pat paskutinio etapo pretendavo į čempiono titulą ir galiausiai sezoną užbaigė 2-as.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
-
TvarkaraščiaiRezultatai
Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis
Everton West Ham United Manchester City Brighton & Hov… Southampton Wolverhampton … Ipswich Town Nottingham Forest AFC Bournemouth Brentford