Hornets
-

Teniso gėda: F.Tiafoe 5 kartus „pasiuntė“ bokštelio teisėją

Francesas Tiafoe | „Stop“ kadras

Šanchajuje (Kinija) tęsiasi prestižinis ATP 1000 serijos „Rolex Shanghai Masters“ vyrų teniso turnyras.

Antradienį tikrame nervų kare amerikietis Francesas Tiafoe (ATP-17) po daugiau nei 3 valandų kovos 7:5, 5:7, 6:7 (5:7) nusileido Romanui Safiullinui. Iš karto po mačo F.Tiafoe net 5 kartus „pasiuntė“ bokštelio teisėją.

Teigiama, kad F.Tiafoe taip įsiutino epizodas trečiojo seto pratęsime. Rezultatui esant 5:5, F.Tiafoe ruošėsi paduoti kamuoliuką, pasimetė jį į orą, bet smūgio neatliko. Tada bokštelio teisėjas pranešė, kad F.Tiafoe viršijo laiko limitą ir prarado pirmojo padavimo teisę.

Amerikietis iš karto nuėjo prie teisėjo ir ėmė ginčytis. F.Tiafoe įrodinėjo, kad ruošėsi atlikti padavimą ir tiesiog prastai išmetė kamuoliuką į orą. Tokiu atveju taisyklių jis nebūtų pažeidęs. Visgi, vaizdo pakartojime atrodė, kad F.Tiafoe tiesiog paprastai išmetė kamuoliuką į orą ir tikrai nesiruošė jo atmušti, tad bokštelio teisėjas veikiausiai priėmė teisingą sprendimą.

Pratęsus mačą, F.Tiafoe po antrojo padavimo pralaimėjo svarbų tašką (5:6), o varžovas susikūrė „match pointą“, kurį netrukus ir realizavo. Tada amerikietis pratrūko ir parodė visišką nepagarbą teisėjui.

Kol teniso fanai spėlioja, kokio dydžio baudą gaus amerikietis, jis nusprendė atsiprašyti dėl savo elgesio.

„Tikrai atsiprašau dėl to, kaip elgiausi šį vakarą. Ne toks esu ir ne taip noriu elgtis su žmonėmis. Pyktis mane užvaldė ir aš pasidaviau emocijoms. Toks elgesys yra nepateisinamas. Noriu atsiprašyti teisėjo, organizatorių ir sirgalių“, - teigė F.Tiafoe, pažadėjęs pasitaisyti.

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Šanchajuje prizų fondą sudaro beveik 9 mln. JAV dolerių.

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.