Timberwolves
-
76ers
-

J.Račkausko ir D.Kamandulio vedama „Lituanica“ pelnė pergalę prieš BK „Vilnių“ su D.Neverausku

Sigitos Maciulevičienės nuotr. | Organizatorių nuotr.

Po netrumpos rinktinių pertraukos į Lietuvos beisbolo čempionatą sugrįžusi „Lituanica“ (12–2) šeštadienį Kaune pasidalijo po pergalę su praėjusių metų čempionais – BK „Vilniaus“ (13–3) beisbolininkais, kuriuos sustiprino MLB patirties turintis Dovydas Neverauskas.

Pirmąjį susitikimą tolimu šūviu pradėjo Domas Kamandulis, dar pirmajame „Lituanica“ puolime pasižymėjęs „homerun“ atmušimu ir išvedęs kauniečius į priekį rezultatu 1:0.

Vėliau kauniečiai dar du taškus po Audriaus Beliausko ir D. Kamandulio atmušimų pelnė trečiajame kėlinyje, tašką pridėjo ir ketvirtajame, o pergalę rezultatu 4:0 užtikrino žaidimas be klaidų ir įspūdingas metiko Justino Račkausko žaidimas.

J. Račkauskas per 7 kėlinukus atliko net 9 strikeoutus, leido atmušti tik 3 hitus, o vilniečiams toliausiai pavyko pasiekti tik antrąją bazę. Kaunietis šiame sezone iki šiol apskritai fiksuoja 1.35 ERA rodiklį ir taip lyderiauja Lietuvos beisbolo čempionate.

Justinas Račkauskas (Sigitos Maciulevičienės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Antrajame susitikime anksčiau iniciatyvos ėmėsi BK „Vilnius“, o septintojo kėlinio viduryje buvo susikrovęs net 8 taškų (11:3) pranašumą. Kauniečiai dar pakilo į paskutinį puolimą, kuriame pelnė 6 taškus, tačiau to nepakako – vilniečiai laimėjo rungtynes rezultatu 11:9.

Abiejuose susitikimuose kauniečius puolime vedė D. Kamandulis, iš viso atmušęs 4 hitus, po savo atmušimų parvedęs 6 ir pats pelnęs 2 taškus. Po tris hitus šeštadienį pridėjo A. Beliauskas ir Martynas Sadzevičius, du hitus atmušė Vilius Paikovas.

Kitą šeštadienį (rugpjūčio 31 d.) kauniečiai namuose, VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centro beisbolo aikštėje, priims Utenos „Titanus“ ir taip uždarys reguliarųjį sezoną.