Rezultatu 0:54 olimpinį breiką baigusi australė sulaukė daug pašaipų: „Mano judesiai – originalūs“
Rachael Gunn | Scanpix nuotr.
Paryžiaus olimpinėse žaidynėse penktadienį vyko moterų breiko varžybos, kuriose paskutinę vietą užėmė 36-erių australė Rachael Gunn – Raygun.
Į vieną grupę su Dominika Banevič patekusi australė visas 3 dvikovas pralaimėjo „sausais“ rezultatais. Australė ne tik pralaimėjo visus raundus, bet ir negavo nė vieno balso, užbaigdama olimpiadą su rezultatu 0:54.
Socialiniuose tinkluose R.Gunn pasirodymai sulaukė didžiulio dėmesio. Tiesa, ne iš gerosios pusės – australei teko atlaikyti daug pašaipų.
Give Raygun the gold right now #breakdancing pic.twitter.com/bMtAWEh3xo
— n★ (@nichstarr) August 9, 2024
On a scale of RayGun moves, how is our mental health today? pic.twitter.com/ltULvAAGxD
— Gaijin Mommy (@GaijinMommy) August 10, 2024
what the husband in anatomy of a fall was doing before he fell off the roof pic.twitter.com/2zbulkFhdc
— Cris ✨ (@lionesspike) August 9, 2024
I kinda feel bad for RayGun, the Aussie #BreakingForGold —but that routine was hilariously ridiculous.
— JΛKΣ (@USMCLiberal) August 9, 2024
Something like this always happens at the Olympics.
Remember those two Filipino divers that back-flopped, high-fived, and then hit the hot tub?
They’re my favorite ♥️ pic.twitter.com/XJlsspSYzN
„Visi mano judesiai yra originalūs. Kūrybiškumas man labai svarbus – aš visada stengiuosi parodyti savo artistiškumą. Kartais teisėjai tai įvertina, kartais – ne. Man šis sportas yra tarsi menas. Aš neturiu jokių galimybių kovoti su šitomis merginomis tose srityse, kuriose jos yra stiprios, todėl turėjau ieškoti originalių sprendimų“, - „Fox Sports“ sakė australė.
R.Gunn taip pat atsikirto tiems, kurie kritikavo jos pasirinktą aprangą: „Aš tikiuosi, kad jūs lygiai taip užsipulsite ir vyrus dėl jų aprangos rytojaus varžybose. Man tai buvo ypatingos varžybos ir aš norėjau pasirodyti su Australijos apranga. Nežinau, kodėl kitos merginos nevilkėjo aprangų su savo šalių simbolika“.
Australė taip pat išreiškė nusivylimą, jog breiko nebus 2028 m. Los Andželo olimpiados programoje.
„Man atrodo, kad tai buvo skubotas sprendimas. Jie apsisprendė dar prieš tai, kai breikas debiutavo olimpiadoje. Dabar galime tik spėlioti, ar tie, kurie priėmė tokį sprendimą, dėl jo nesigaili. Tie, kurie sako, kad breikas netinka olimpinių žaidynių programoje, patys nesupranta, ką šneka. Kas, jūsų nuomone, yra olimpinis sportas, o kas – ne? Kokie yra panašumai tarp dailiojo jojimo ir dailiojo plaukimo bei 100 m bėgimo ir penkiakovės? Akivaizdu, kad breike irgi yra reikalingas atletiškumas“, - pridėjo R.Gunn.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.