-

„Panevėžys“ Čempionų lygos atrankoje sutriuškintas namuose

Rungtynių akimirka | FK „Panevėžys“ nuotr.

UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape skaudų pralaimėjimą namuose.

Pirmose rungtynėse Panevėžyje šeimininkai neprilygo Lenkijos čempionams. Dvikovą „Panevėžys“ pralaimėjo prieš „Jagiellonia“ net 0:4.

Pirmajame kėlinyje dominavo Jesusas Imazas. Jis pelnė tris įvarčius ir nulėmė rungtynių baigtį. Po pertraukos dar vieną įvartį pridėjo Kristofferis Hansenas.

Atsakomosios rungtynės vyks kitą trečiadienį Lenkijoje.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynių statistika:

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

90 min.

Fiksuojama dvikovos pabaiga.

90 min.

Prie antrojo kėlinio pridėtos dvi minutės.

81 min.
Įvartis!

Krenta jau ketvirtasis įvartis į „Panevėžio“ vartus. Kristofferis Hansenas. Jis pataiko į vartų kampą.

79 min.

Galingą „Jagiellonia“ smūgį atremia vartininkas.

72 min.

Antrajame kėlinyje „Panevėžys“ ilgiau kontroliuoja kamuolį už jų oponentus, bet rimto pavojaus sukurti prie varžovų vartų jiems taip ir nepavyksta.

59 min.

Jovanas Čadjenovičius atsikrato gynėjo ir pabando smūgiuoti iš toli. Visgi, lenkų vartininkas užtikintai susitvarko su smūgiu.

55 min.

J. Imazas pabandė pelnyti jau ketvirtąjį savo įvartį. Jo žemą smūgį sulaiko E. Timburas.

46 min.

Prasidėjo antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Baigėsi pirmasis rungtynių kėlinys.

2 min.

Prie pirmojo kėlinio pridėtos dvi minutės.

39 min.

„Panevėžio“ atstovas Siivertas Gussiasas krenta netoli varžovų vartų. Visgi, teisėjas įžvelgia vaidybą ir jam rodo geltoną kortelę.

29 min.
Įvartis!

Vos po minutės lenkai pelno dar vieną įvartį. Vėl surandamas C. Imazas, kuriam belieka pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Ispanas pelno savo „hat-tricką“.

28 min.
Įvartis!

Įspūdingas „Jagiellonia“ įvartis! J . Imazas po kampinio buados aikštelės kampe koja įsuka kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Lenkų persvara dvigubėja.

24 min.

Po Ernesto Veliulio smūgio, kurį blokuoja gynėjas, šeimininkai užsidirba galimybę kampiniui. Po jo dar vienas tolimas smūgis - skriejantis virš vartų.

21 min.

Dar viena pavojinga „Jagiellonia“ ataka, kurios metu laiku vartus palieka ir smūgį atremia Emilis Timburas.

15 min.
Įvartis!

Lenkijos atstovai gavo erdvės „Panevėžio“ baudos aikštelėje, kur atidavus perdavimą laisvam Jesusui Imazui šiam beliko pasiųsti kamuolį į vartus. Į priekį veržiasi lenkai.

11 min.

Atlaikę varžovų ankstyvą spaudimą savo atakas rengti pradėjo ir „Panevėžys“. Tiesa, keli jų bandymai skersuoti kamuolį komandos draugų nepasiekė.

4 min.

Pirmasis bandymas priklauso svečiams iš Lenkijos. Jie šauna virš vartų.

1 min.

Rungtynės prasideda!

Atnaujinta 18:03

Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | „Scoreboard“ statistika

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

„Jagiellonia komandai tai bus tik antros oficialios šio sezono rungtynės. Pirmoje akistatoje jie 2:0 nugalėjo „Puszcza“ klubą;

Prieš sezono pradžią Lenkijos čempionai žaidė kontrolines rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ ir laimėjo rungtynes rezultatu 2:0;

Tiek ir „Panevėžys“, tiek ir „Jagiellonia“ šį sezoną debiuotuoja UEFA Čempionų lygoje;

Lenkijos klubas 2015-2016 metų sezone kovojo su Pakruojo „Kruoja“ ir laimėjo serija 9:0;

Po 22 turų „Panevėžys“ A lygoje žengia paskutinis;

Europoje „Panevėžys“ laimėjo 2 iš 5 serijų, o „Jagiellonia“ 3 iš 8;

Šioje serijoje laimėjusi komanda užsitikrins vietą Europos turnyrų grupių etapuose.

Ką kalbėjo treneriai:

Stijnas Vrevenas („Panevėžys): „Laukiame rungtynių, žaisime, kad laimėtume. Tikimės, kad bus geros rungtynės ir vėl tobulėsime, nes tą darome pastarosiomis savaitėmis ne tik Čempionų lygoje, bet ir su stipriausiais lygos varžovais – „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgiriu“ – žaidėme gerą futbolą techniškai. Turime išmokti būti labiau naudingi. Norint laimėti rungtynes, turint vieną progą, reikia pelnyti du įvarčius. Jie nesuteiks daug progų, turime pasiimti viską, ką galime. Taip pat turi būti kova – turime bėgti, šokti, sprintuoti, bėgti į priekį ir atgal, po 95 minučių turėti rezultatą. Tikiu savo žaidėjais, tikiu, kad turime planą, tikiu noru ir tikėjimu. Futbole viskas yra įmanoma."

Adrianas Siemieniecas („Jagiellonia“): „Dabar kalbame apie labiausiai elitines varžybas – Čempionų lygą. Negalime laukti, jog žingsniai iki to bus lengvi, to nesitikime, žinoma, esame pasiruošę sunkioms kovoms, sunkiems dviem susitikimams. Galvosime apie tai, kas gali įvykti Balstogėje, kaupiamės ir tam, kas įvyks Panevėžyje. Tai labai svarbus susitikimas, kuris parodys kelią, kuriuo žengs antrame mače abi komandos. Atvažiavome labai susijaudinę, bet tuo pačiu ramūs ir užtikrinti savimi, su pagarba varžovui, bet be baimės iš mūsų pusės. Stipriai tikime, kad gerai pasirodysime ir pasieksime rezultatą.“