Urugvajus
-
Kolumbija
-

Nepriekaištingai baudinius realizavę prancūzai eliminavo portugalus ir pateko į pusfinalį

EURO 2024 pirmenybėse sužaistos antrosios ketvirtfinalio rungtynės.

Dvikovoje tarp Portugalijos ir Prancūzijos komandos santykius aiškinosi baudinių serijos metu. Per pagrindinį laiką ir pratęsimą įvarčių žiūrovai neišvydo, o baudinių serijoje triumfavo ir pergalę 1:0 šventė Prancūzija.

Šiose rungtynėse abi rinktinės gynyboje žaidė labai drausmingai ir daug progų jos neturėjo. Žaidimas buvo kiek suaktyvėjęs antrajame kėlinyje, bet dažniausiai žaidėjams pritrūkdavo tikslumo.

Baudinių serijoje suklydo vienintelis Joao Felixas. Jis pataikė į virpstą ir taip leido prancūzams iškovoti pergalę.

GERIAUSIOS DIENOS RUNGTYNĖS
Ispanija – Vokietija
158 balsai
Portugalija – Prancūzija
61 balsas
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

GERIAUSIAS DIENOS ŽAIDĖJAS
Dani Olmo (Ispanija)
280 balsų
Ousmane Dembele (Prancūzija)
62 balsai

Rungtynių eiga:
120 min.

Šių rungtynių statistika

Rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

120 min.
5:3

Penktasis Prancūzijos rinktinėje baudinį realizuoja Theo Hernandezas. Gynėjas užtikrintai pataiko į vartų kampą ir keliauja į pusfinalį!

120 min.
4:3

Nuno Mendeso mėginimas - nepriekaištingas. Jis išlaiko portugalų viltį išsigelbėti, bet jiems reikia, kad prancūzai neįmuštų.

120 min.
4:2

Bradley Barcola nerodo jokio jaudulio ir dvigubina savo rinktinės persvarą.

120 min.
3:2

Joao Felixas yra pirmasis, kuris nerealizuoja baudinio. Portugalas pataikė į vartų virpstą.

120 min.
3:2

Julesas Kounde taip pat nepalieka varžovams jokių šansų. Prancūzija vėl priekyje.

120 min.
2:2

Bernardo Silva rodo klasę. Nors vartininkas atspėjo kampą, bet portugalo smūgis neatremiamas.

120 min.
2:1

Youssoufas Fofana atliko žemą smūgį per vidurį, bet vartininkas šoko į kampą ir praleido dar vieną įvartį.

120 min.
1:1

Portugalijos rinktinėje pirmasis prie žymos stoja C. Ronaldo. Kelis kartus stabtelėjęs portugalų kapitonas taip pat tikslus.

120 min.
1:0

Baudinių seriją pradeda prancūzai. Pirrmasis prie vienuolikos metrų žymos stoja O. Dembele. Jo smūgis užtikrinas - vartininkas šoka į kitą pusę ir kamuolys skrieja į vartus.

120 min.

Pratęsimas baigėsi. Komandų laukia baudinių serija!

120 min.

Nuno Mendesas pats pradėjo ataką, kurioje galiausiai būtent jis ir atliko smūgį. Tapti savo rinktinės didvyriu jam nepavyko, nes jis smūgiavo į vartininką.

114 min.

Bradley`us Barcola įkirto į baudos aikštelę palikdamas už nugaros du gynėjus, tačiau smūgis jam nenusisekė.

108 min.

Jėgų kupinas Joao Felixas atsidūrė atakos smaigalyje ir smūgiavo galva, bet pataikė į išorinį vartų tinklą.

106 min.

Antrąjį pratęsimo kėlinį prancūzai pradeda be savo didžiausios žvaigždės. K. Mbappe pakeistas.

105 min.

Baigiasi pirmasis pratęsimo kėlinys.

100 min.

Pavojingoje situacijoje kamuolį gavęs R. Leoa pirmuoju bandymu pataikė į gynėją, o antruoju nepataikė į kamuolį.

91 min.

Prasideda pratęsimas.

90 min.

Paskutinę pridėto laiko minutę pabando K. Mbappe, bet jo smūgį sulaiko vartininkas ir teisėjas skelbia kėlinio pabaigą. Laukia pratęsimas!

90 min.

Prie antrojo kėlinio pridėtos mažiausiai trys minutės.

88 min.

N`Golo Kante smūgiuoja iš už baudos aikštelės ribų. Jo smūgis skrieja tiesiai į vartininką.

84 min.

Williamas Saliba prie pat baudos aikštelės griauna varžovą ir portugalai gauna šansą baudos smūgiui. Jį realizuoti bando C. Ronaldo, bet pataiko tiesiai į gyvatvorę.

80 min.

Pirmąją rungtynių geltoną kortelę gauna Joao Palhinha. Jei portugalai pateks į kitą etapą jis bus priverstas praleisti pusfinalio akistatą.

73 min.

O. Dembele iš toli taikėsi į viršutinį vartų kampą, o jo bandymas skriejo virš vartų.

70 min.

Po keitimo į aikštę žengęs Ousmane`as Dembele bandė smūgiuoti, kamuolį blokavo gynėjas bet jis atsidūrė pas Eduardo Camavinga, kurio bandymas skriejo visai šalia virpsto.

66 min.

Pavojus jau kitoje aikštės pusėje. Randalas Kolo Muani kuriam laikui atsidūrė vienas prieš vartininką, bet jam smūgiuojant kamuolį sugebėjo blokuoti ir visai šalia vartų pasiųsti portugalų gynėjas.

63 min.

M. Maignanas iš pradžių apsaugo savo vartus nuo pavojingo Vitinhos smūgio, o vėliau atrėmė ir C. Ronaldo bandymą.

61 min.

Joao Cancelo įspūdinu perdavimu išveda B. Fernandesą vieną prieš  vartininką, bet jį atrėmė Mike`as Maignanas.

59 min.

R. Leao įsiveržia prie pat vartų, bet paskutinę sekundę jam iš po kojų kamuolį į kampinį nukreipia gynėjai.

54 min.

Portugalijos rinktinė kelis kartus kelia kamuolį į baudos aikštelę, o vieno iš smūgių metu į veidą gavo K. Mbappe. Su kauke žaidžiančiam puolėjui buvo suteikta pagalba ir jis galės tęsti rungtynes.

51 min.

Pavojinga prancūzų ataka baigiasi be smūgio, kai nė vienas šios komandos žaidėjas nespėja prie aštraus perdavimo netoli vartų.

46 min.

Po 15 minučių poilsio komandos tęsia savo pasirodymą antrajame kėlinyje.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Teisėjas nusprendė prie kėlinio nepridėti nė minutės - fiksuojamas kėlinio finišas.

42 min.

Portugalai uždirbo baudos smūgį, iš pozicijos, kurioje buvo galima atlikti smūgį. Nors visi tikėjosi Cristiano Ronaldo smūgio, bandymą atlieka Bruno Fernandesas, kuris šauna virš vartų.

40 min.

Komandoms ir toliau trūksta tikslumo, Portugalijos rinktinė vis dar neišbandė prancūzų vartininko, o prancūzai į vartų plotą smūgiavo taip pat tik kartą.

30 min.

Pusprogę turi Rafaelis Leao, bet portugalo perdavimas į vartų aikštelę skrieja tiesiai vartininkui į rankas.

26 min.

Savo greitį demonstruoja Kylianas Mbappe, kuris įsiveržia į baudos aikštelę, bet iš aštraus kampo sukurti pavojaus jam nepavyko.

20 min.

Savo atsaką turi prancūzai. Jų smūgis kur kas pavojingesnis. Į žaidimą priverstas įsijungti Portugalijos rinktinės vartininkas po Theo Hernandezo galingo tolimo smūgio.

16 min.

Pirmasis rungtynių smūgis priklauso Bruno Fernandesui, kuris iš toli smūgiuoja netiksliai.

13 min.

Portugalų pavojinga ataka nutrūksta kai Nuno Mendeso perdavimas skrieja toli nuo tikslo.

8 min.

Portugalai perima kamuolio kontrolę ir kelias minutes nesiskiria su kamuoliu. Tiesa, priartėti prie prancūzų vartų jiems nepavyksta.

1 min.

Rungtynės prasidėjo!

Atnaujinta 21:04

Startinės sudėtys:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– „Opta“ superkompiuteris regi prancūzų pranašumą. Jie laimėjo 39,4% simuliuotų rungtynių;

– Portugalijos rinktinė nepralaimėjo paskutinių dviejų rungtynių Europos čempionatuose prieš Prancūziją;

– Cristiano Ronaldo vis dar ieško savo pirmojo įvarčio šiame Europos čempionate. Jis atliko daugiau smūgių nei bet kuris kitas šio turnyro žaidėjas;

– Prancūzijos rinktinė vis dar nepelnė nė vieno įvarčio iš žaidimo. Dukart į savo vatus kamuolį siuntė oponentai, o kartą Kylianas Mbappe pasižymėjo iš 11 m. baudinio;

–Šios rinktinės susitiko EURO 2016 finale, kurį laimėjo Portugalija.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Roberto Martinezas (Potugalija): „Mes susikoncentravę ir pasiruošę rungtynėms su Prancūzija. Jie yra labai stiprūs, bet gali palikti erdvių tarp linijų. Jie gali sukurti pavojų, bet tikimės, jog mes turėsime daugiau progų. Turnyre reikia skirtingų detalių, nes kartais tu gali laimėti baudinių serijoje, o kartais kurti progas dėl individualaus meistriškumo.“

Didier Deschampsas (Vokietija): „Mes turime talento ir kokybės, bet šiame turnyre to turi daug rinktinių. Aukščiausiame lygyje tu privalai būti solidus ir komandiškai dirbti sunkiai. Dabar spaudžia visi, tad tai tampa svarbiausiu faktoriumi: kuri komanda gali būti intensyvesnė žaisdama savo aukščiausiu lygiu.“