Šveicarija
-

Prancūzus į kitą etapą išvedė varžovų įvartis į savo vartus VIDEO

EURO 2024 turnyre sužaistos dar vienerios aštuntfinalio rungtynės.

Pirmadienį prancūzai po vėlyvo įvarčio 1:0 palaužė belgus ir pateko į ketvirtfinalį.

Šiose rungtynėse abi rinktinės neturėjo daug progų ir įvarčio teko laukti iki 85 minutės. Po Randalo Kolo Moune smūgio nuo Jano Vertongheno kelio kamuolys atsidūrė vartuose. Įvartis į savo vartus buvo įskaitytas būtent belgų gynėjui.

Ketvirtfinalyje prancūzai susitiks su Portugalijos ir Slovėnijos poros nugalėtoju.

Rungtynių eiga:
90 min.

Rungtynės baigėsi, po įvarčio į savo vartus į kitą etapą patenka Prancūzija. Jų varžovai paaiškės po vakarinių rungtynių.

90 min.

Prie rungtynių antrojo kėlinio pridedamos trys minutės.

85 min.
Įvartis!

Sėkmė šypsosi prancūzams. Po Randalo Kolo Muani smūgio kamuolys pataiko į varžovus ir po rikošeto atsiduria blegų vartuose.

83 min.

Pavojinga belgų ataka ir Kevinas De Bruyne turi progą. Su belgų lyderio smūgiu susitvarkė M. Maignanas.

78 min.

Vėl smūgiuoja K. Mbappe, bet prancūzų žvaigždė toliau neprisišaudo - smūgis skrieja virš vartų.

71 min.

R. Lukaku kerta į baudos aikštelę ir smūgiuoja į vartų plotą, bet M. Maignanas yra pasiruošęs ir apsaugoja savo vartus.

69 min.

A. Griezmannas perdavė kamuolį A. Tchoumeni, bet jis vėl nepataiko į vartų plotą.

61 min.

Yannickas Carrasco praleido gerą progą pasižymėti. Gavęs progą smūgiui galva belgas siunčia kamuolį virš vartų.

54 min.

Kylianas Mbappe atsikrato divejų gynėjų ir pabando smūgiuoti, bet jo smūgis skrieja virš vartų.

51 min.

Po J. Kounde perdavimo galva smūgiuoja M. Thuramas. Prancūzo smūgis skrieja kiek virš vartų skersinio.

49 min.

A. Tchoumeni atlieka labai pavojingą smūgį iš už baudos aikštelės, kurį atrėmė belgų vartininkas, nusiųsdamas kamuolį į kampinį.

46 min.

Prasideda antras kėlinys.

45 min.

Pirmojo kėlinio statistika:

Pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45 min.

Skelbiamas pirmojo kėlinio finišas. Prie ketvirtfinalio nepriartėjo nė viena rinktinė - rezultatas lygus 0:0.

45 min.

Pirmajame kėlinyje pridedama viena minutė

44 min.

Auralienas Tchoumeni iššovė iš toli, bet smūgis skrieja gerokai virš vartų.

34 min.

Po Juleso Kounde pedavimo į baudos aikštelę šansą turi Marcusas Thuramas, bet jam pataikyti į vartų plotą nepavyko.

26 min.

Prancūzija renkasi geltona korteles. Per 10 minučių trys jų žaidėjai buvo įspėti.

24 min.

Kevinas De Bruyne atlieka baudos smūgį, kuris skrieja tiesiai į vartininką, bet tam nepasiruošęs Mike`as Maignanas turi rimtai padirbėti atremdamas smūgį.

20 min.

Progą turi Adrienas Rabiot, kuris šauna gerokai virš vartų.

8 min.

Pirmieji rungtynių smūgiai priklauso prancūzams. Vienąs iš jų skrieja į vartininką, bet jis sulaikomas.

1 min.

Rungtynės prasidėjo!

Atnaujinta 18:10

Startinės sudėtys:

Įdomūs faktai prieš rungtynes:

– „Opta“ superkompiuteris mato Prancūzijos pranašumą. Jo simuliacijos 49,6% kartų pergalę per 90 minučių atidavė prancūzams;

– Grupių etape abi šios rinktinės tragiškai realizavo smūgius (4,2%), už juos tai blogiau darė tik serbai;

– Du įvarčiai per grupių etapą yra blogiausias prancūzų pasirodymas nuo 2010 Pasaulio taurės (1 įvartis);

– Po pergalės pirmajame ture prieš Austiją, vėliau prancūzai dukart sužaidė lygiosiomis, savo grupėje likdami antri;

– Tai bus jau 76-osios prancūzų ir belgų tarpusavio rungtynės. Pasaulio čempionatuose ar Europos pirmenybėse prancūzai laimėjo visus 4 tarpusavio susitikimus.

Ką prieš rungtynes kalbėjo treneriai?

Didier Deschampsas (Prancūzija): „Pasiekėme naują fazę - turrnyrą viduje turnyro. Dabar nebus jokių antrųjų šansų. Tos komandos, kurios pateko į kitą etapą yra geresnės už tas, kurios keliauja namo. Svarbiausia bus realizuoti progas prie vartų. Jei tu nori laimėti, privalai mušti įvarčius, o, kol kas, mums sunkiai sekasi tai daryti. Tai pasitaiko ir geriausiems žaidėjams, įvarčių mušėjams.“

Domenico Tedesco (Belgija): „Laukia sunkūs varžovai. Tai labai svarbios rungtynės - arba mes, arba jie. Mus supa specialus jausmas, dėl kurio mes čia ir esame. Tą patį jausmą turėjome nuo pirmojo pralaimėjimo ir rungtynių su Rumunija. Jau tada nebegalėjome pralaimėti ir tai mums nieko naujo. Turime išlikti susitelkę ir parodyti visus savo sugebėjimus.“