250 raundų su 40 skirtingų boksininkų sparingavusio O.Usyko nesužavėjo T.Fury treniruotė: „Čia ne treniruotė, o šou“ O.Usykas: „Olimpinis auksas svarbesnis už pergalę prieš Fury“
Tysonas Fury ir Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.
Jau gegužės 18-ą dieną Rijade (Saudo Arabijoje) esančioje „Kingdom“ arenoje turėtų įvykti WBC čempiono brito Tysono Fury (34-0-1, 24 nokautai) ir WBA, IBF bei WBO čempiono ukrainiečio Oleksandro Usyko (21-0, 14 nokautų) dvikova dėl vieningo sunkiasvorių čempiono titulo, kuri buvo perkelta iš vasario 17-osios, kuomet T.Fury treniruotėje patyrė traumą – kirstinę žaizdą.
Prieš kovą sportininkai surengė atviras treniruotes. O.Usykas, stebėdamas T.Fury judesius ringe, tiesiai šviesiai pareiškė, kad tai nėra rimta treniruotė.
„Tai ne treniruotė, o šou. Mano treniruotė buvo tikra, o tai, kas čia vyksta, nėra rimta treniruotė“, - sakė ukrainietis.
Oleksandr Usyk is not impressed by his opponent's training methods 😂#FuryUsyk | Saturday | @boxingontnt | #RiyadhSeason pic.twitter.com/yA34ooQMVz
— Queensberry Promotions (@Queensberry) May 15, 2024
O.Usyko atvira treniruotė:
T.Fury atvira treniruotė:
„Daily Mail“ teigimu, O.Usykas, prieš atvykdamas į Rijadą, turėjo ilgą ir intensyvią treniruočių stovyklą Ispanijoje. Teigiama, kad ten ukrainietis sparingavo net 250 raundų su 40 skirtingų varžovų. Įprastai O.Usyko sparingas trunka 15 raundų po pusketvirtos minutės su 20 sek. pertraukėlėmis.
„Kai sukūrėme programėlę „Ready to Fight“, tapo daug lengviau surasti treniruočių partnerius Usykui. Vietoj to, kad skambinėtume 100-ui žmonių ir bandytume viską suderinti, dabar viską pateikiame programėlėje, kur galima tiesiogiai bendrauti su kovotoju arba jo vadybininku. Mes daugelį Usyko treniruočių partnerių ir suradome per šitą programėlę. Jie atvyko iš viso pasaulio. Jei ne šita programėlė, būtume ilgai ieškoję Usykui tinkamų treniruočių partnerių pagal ūgį ir svorį“, - sakė O.Usyko treniruočių stovykla besirūpinęs Sergejus Lapinas.
O.Usykas prieš artėjančią kovą pareiškė, kad pergalė prieš T.Fury jam nebūtų tokia svarbi kaip 2012 m. iškovotas Londono olimpiados auksas.
„Olimpinis bokso turnyras yra visai kitokio tipo varžybos. 2008 m. Pekine aš iškritau antrajame rate. Grįžęs namo, galvojau baigti karjerą mėgėjų bokse ir pereiti į profesionalus, bet bičiulis įkalbėjo mane dar kartą išbandyti jėgas olimpiadoje. Profesionalų bokse, net ir pralaimėjęs kovą dėl diržo, tu gali greitai sulaukti dar vienos progos – tarkime, praėjus 6 mėn., 12 mėn. ar pan. Olimpiadoje tu kitos progos turi laukti 4 metus“, - teigė O.Usykas.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.