Prancūzijos prezidentas spausdamas ranką K.Mbappe prieš vakarienę: „Tu sukursi mums daugiau problemų“ VIDEO

Emmanuelis Macronas | Scanpix nuotr.
Paryžiaus „Saint – Germain“ ir Prancūzijos rinktinės žvaigždė Kylianas Mbappe antradienio vakarą Eliziejaus rūmuose susitiko su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu ir Kataro emyru.
Prancūzijos prezidentas surengė vakarienę šeicho Tamimo garbei. Į ją buvo pakviestas ne tik K.Mbappe, bet ir PSG komandos prezidentas Nasseras Al-Khelaifi.
Nepaisant to, jog l K.Mbappe galimas išvykimas iš PSG ir persikėlimas rungtyniauti į Madrido „Real“ nebuvo įtrauktas į vakarienės temų sąrašą, tačiau E.Marcronas nepraleido progos susitikęs su K.Mbappe lepteli frazės, kuri greitai pasklido socialiniuose tinkluose.
„Tu sukursi mums daugiau problemų“,- E.Macronas šypsodamasis sakė į vakarienę atvykusiam K.Mbappe.
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
-
-
„Nets“ vasaros taikinys – Giannis Antetokounmpo Planuose – ir Domantas Sabonis
-
-
TvarkaraščiaiRezultatai
Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis
AFC Bournemouth Ipswich Town Southampton Crystal Palace Brighton & Hov… Aston Villa Newcastle United Brentford Manchester City Leicester City Liverpool Everton