Borussia
-

Fantastiško N.Jokičiaus pasirodymo pergalei Hiustone nepakako

Nikola Jokičius | Scanpix nuotr.

Dramatišką pralaimėjimą NBA reguliariojo sezono dvikovoje patyrė Denverio „Nuggets“ (8/2) klubas. Michaelo Malone'o auklėtiniai svečiuose 104:107 (30:23, 20:23, 26:28, 28:33) nusileido Hiustono „Rockets“ (6/3) komandai.

Denverio komandos negelbėjo fantastiškai pasirodęs Nikola Jokičius. Jis per 38 žaidimo minutes surinko 36 taškus (11/20 dvit., 2/6 trit., 8/8 baud.), atkovojo 21 atšokusį kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą, tačiau po 3 sykius suklydo ir pažeidė taisykles.

Jam tai yra ketvirtasis sezono trigubas dublis.

Hiustono komandai Fredas VanVleetas pelnė 26 taškus, turkas Alperenas Sengunas įmetė 23 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti 1:49 minutei „Rockets“ veterano Jeffo Greeno tritaškis didino komandos pranašumą 103:94.

Tačiau „Nuggets“ rankų nenuleido ir N.Jokičiaus taškai likus 19 sekundžių mažino skirtumą iki minimalaus.

Šeimininkai tuomet realizavo abu baudų metimus ir po to per visą aikštę išmestas N.Jokičiaus metimas pratęsimo neišplėšė.

„Nuggets“ komanda verčiasi be traumuoto Jamalo Murray.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (11/20 dvit., 2/6 trit., 21 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelas Porteris 25 (8/9 dvit., 3/10 trit., 10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 16 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Reggie Jacksonas 14 (4/7 dvit., 2/5 trit., 4 atk. kam.), Collinas Gillespie 6 (3/5 dvit.), Kentavious Caldwell-Pope 5, Zeke Nnaji 2 (4 atk. kam.).

„Rockets“: Fredas VanVleetas 26 (6/12 dvit., 3/9 trit., 4 rez. perd.), Alperenas Sengunas 23 (9/16 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeffas Greenas 15 (2/4 trit., 4 atk. kam.), Dillonas Brooksas 10 (4 atk. kam.), Jalenas Greenas 9 (0/9 dvit., 1/4 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jabari Smithas (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Tari Easonas po 8, Aaronas Holiday 5 (1/5 trit.), Jae'Seanas Tate 3 (6 atk. kam.).

Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.