Borussia
-

Lietuvos U-15 rinktinė sutriuškino Maltos bendraamžius

Lietuvos U-15 futbolo rinktinė | lff.lt nuotr.

Lietuvos vaikinų iki 15 metų rinktinė penktadienį sužaidė antrąsias savo draugiškas rungtynes su Maltos bendraamžiais.

Antroji ekipų dvikova LFF Kauno treniruočių centro stadione baigėsi rezultatu 6:1. Primename, kad pirmoje dvikovoje trečiadienį įvarčių užfiksuota nebuvo – tąsyk mačas finišavo lygiosiomis 0:0.

Penktadienio susitikime įvartį pirmieji įmušė maltiečiai, kurių sparti ataka kairiuoju kraštu buvo vainikuota Scotto Camillerio įvarčiu 14 minutę.

Lietuviams pavyko išlyginti rezultatą po kampinio 22 minutę, kuomet Maltos rinktinės vartininkui nepavyko sučiupti kamuolį ir jį į vartus nukreipė Rodionas Piazenko.

Mūsiškiai įsiveržė į priekį antro kėlinio pradžioje – dešiniuoju kraštu surengtą kūrybingą kombinaciją taikliu smūgiu 45 minutę užbaigė R. Piazenko. Po dvylikos minučių komandos draugai vėl sveikino R. Piazenko, užfiksavusį hetriką.

Per likusį rungtynių laiką lietuviai neišleido žaidybinės iniciatyvos bei dar tris kartus pasinaudojo varžovų spragomis gynyboje – įvarčius pelnė Dominykas Taučas, R. Piazenko ir Armandas Pukevičius.

Draugiškų vaikinų U15 rinktinių rungtynių statistika

Lietuva – Malta 6:1 (1:1);

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda;

Įvarčiai: 22, 45, 58, 67 min. Rodion Piazenko, 64 min. Dominykas Taučas, 72 min. Armandas Pukevičius (Lietuva); 14 min. Scott Camilleri (Malta);

Įspėtas: 22 min. Dominykas Taučas (Lietuva);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Artiom Šankin (41 min. Tomas Jakaitis), Dovydas Balsys, Karim Ibrahim (41 min. Domas Mažeika), Dovas Grudzinskas, Dominykas Taučas (70 min. Lukas Steckas), Rodion Piazenko (70 min. Armandas Pukevičius), Nojus Stelmokas, Simas Grabauskas (41 min. Dominykas Aršulis), Deividas Lukas (56 min. Ignas Gelgota), Dominykas Liepis (56 min. Benediktas Žilo), Vakaris Jurgutis (41 min. Norbert Diugevič). Atsargoje: Kristupas Čepulis.