„Bayern“ garbės prezidentas atkalbinėja „Barcą“ pirkti R.Lewandowskį

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.
Miuncheno „Bayern“ garbės prezidentas Uli Hoenesas pasisakė apie galimą puolėjo Roberto Lewandowskio persikėlimą į „Barceloną“.
„Naujas „Barcos“ pasiūlymas dėl Lewandowskio? Nieko apie tai negirdėjau. Bet aš girdėjau, ką kalba Miunchene. Jie siūlo katalonams nesiūlyti didelių pinigų už Robertą“, – cituoja „Marca“.
Anksčiau buvo skelbiama, kad R.Lewandowskis daugiau nenori žaisti „Bayern“ komandoje ir tikisi persikraustyti į Ispaniją.
Bet Vokietijos klubas neketina atsisveikinti su žaidėju, kurio sutartis galioja iki 2023-ųjų vasaros.
info@sportas.lt
Naujienų portalo Sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
DISKUSIJA
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
-
TvarkaraščiaiRezultatai
Anglijos „Premier“ lygos tvarkaraštis
Nottingham Forest Manchester City Brighton & Hov… Fulham Crystal Palace Ipswich Town Liverpool Southampton Brentford Aston Villa Wolverhampton … Everton