-

Jaunųjų Lietuvos ledo ritulininkų komandoms užsienyje sekėsi skirtingai

2013.03.17 20:48
Ledo ritulys | norran.se nuotr.

Aukščiausios Švedijos jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio lygos ketvirtfinalį sekmadienį pasiekė Stokholmo AIK komanda su Maksimu Masiuliu, kuri namuose 6:4 (3:1, 2:2, 1:1) nugalėjo Malmės „Redhawks“ ir laimėjo seriją iki 2 pergalių rezultatu 2:1.

Ketvirtajame penkete žaidęs gynėjas iš Lietuvos pirmojo kėlinio pabaigoje (19:58 min.) už grubų žaidimą gavo net 25 baudos minutes.

M.Masiulis per 13 šiame sezone sužaistų rungtynių yra gavęs jau 37 baudos minutes.

AIK pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes žais kovo 21 dieną, o jų varžovas paaiškės kiek vėliau.

Aukščiausios Latvijos ledo ritulio lygos pusfinalį nesėkmingai pradėjo Liepojos „Metalurgs“ ekipa, kuriai atstovauja trys lietuviai.

„Metalurgs“ svečiuose 4:5 (1:2, 1:1, 2:2) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojams Rygos „smscredit.lv“ ledo ritulininkams ir serijoje iki 2 pergalių atsilieka 0:1.

Simas Baltrūnas, Vilius Krakauskas ir Donatas Vitte šioms rungtynėms nebuvo registruoti.

V.Krakauskas šiame sezone per 6 susitikimus atliko 1 rezultatyvų perdavimą, D.Vitte per 5 mačus yra pelnęs 1 įvartį, o S.Baltrūnas per 4 žaistus mačus, net ir būdamas vartininku, sugebėjo atlikti 1 rezultatyvų perdavimą.

Antrąsias serijos rungtynes „Metalurgs“ žais Liepojoje jau kovo 18 dieną.

Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) pusfinalio nepavyko pasiekti Liepojos „Metalurgs-2“ klubui, kuris namuose kiek netikėtai 0:5 (0:1, 0:3, 0:1) neprilygo Almetjevsko „Sputnik Alm“ ir pralaimėjo seriją iki 3 pergalių rezultatu 2:3.

Vartininkas iš Lietuvos S.Baltrūnas šioms rungtynėms nebuvo registruotas, o per 8 šiame MHL B sezone sužaistas rungtynes jis atrėmė 84,8% varžovų smūgių į vartus.