Rytas
0

M.Asensio pelnytas įvartis padovanojo „Real“ pergalę prieš „Getafe“ VIDEO

2023.05.13 23:59

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Getafe“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Carlesas Alena 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Juanas Antonio Iglesias Sanchezas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Edenas Hazardas 39-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

J.A.I.Sanchezas 66-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Getafe“ vartų sargas.

Marco Asensio 70-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Mariano Diazas per pridėtą rungtynių laiką standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.